KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13909385
nr 1390 9385
Oidentifierad konstnär. "I motvind". Signerad, daterad -98. Olja på duk, 35x45 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:44:32
11/4 23:00:48